להזמנות

שזירת פרחים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר

נגן וידאו

שזירת פרחים לאירועים

אחת המטרות בעת ההיערכות לחתונה היא לשלב בה קונספט ייחודי וכך לבדל את החתונה הזו מחתונות אחרות. אופציה מעניינת בעקבות רעיון זה הוא להציב עמדה מסקרנת של שזירת פרחים בכניסה לאולם או לגן האירועים. 

עובדים בכל רחבי הארץ
ניתן להזמין גם מהיום למחר
לייעוץ חינם חייגו כעת:
050-809-2148

שזירת פרחים

שזירת פרחים לאירועים

שזירת פרחים היא אמנות של ממש. שוזרים מקצועיים חשופים על בסיס יום-יומי למגוון רחב מאוד של סוגי פרחים. בעת השזירה הם מתייחסים לכל פרח ופרח כעולם בפני עצמו ויודעים לעשות שילובים ייחודיים המסתמכים על הידע הרב שלהם. 

היופי בשזירת פרחים הוא שאפשר לשלב אותו ולהתאימו לכל סוג אירוע, החל בחינה, ברית/ה, בר / בת מצווה, יום הולדת ועד לחתונה. עמדות שזירת פרחים מגיעות בגדלים ובעיצובים שונים והן תשדרגנה את האירוע הנבחר ויעניקו לאורחים שלכם מתנות ייחודיות, צבעוניות ומרהיבות העשויות מפרחים טריים השזורים בחן.

 

קיים מגוון של סוגי שזירות שאותו ניתן להעניק לאורחיכם, כמו לדוגמה:

  • תכשיטי פרחים – אורחיכם יוכלו לבחור ולהתקשט מתוך מגוון של תכשיטי פרחים טריים בעיצוב אישי. עיצובי שיער הכוללים קשתות, סיכות ומסרקיות. קישוטי יד הכוללים צמידים וזרי יד, קישוטי בגדים כוללים דשיות לבגד ועוד.
  • זרי פרחים זעירים – שזירה קטנה של פרחים זעירים לכדי זר קטן המוענק לאורחים כמזכרת מהאירוע. 
  • שזירה ייחודית לכרטיסי קבלת הפנים ועליהם סידור הישיבה

שילוב של שזירת פרחים באירוע שלכם תעניק לו ערך מוסף מרענן ומרהיב והאורחים יהיו לבטח מוקסמים כיוון שפרחים הם נושא אהוב במיוחד. 

שזירת פרחים לבת מצווה

אחד האירועים המרגשים ביותר בחייה של כל נערה הוא אירוע בת המצווה. כאשר חוגגים את האירוע הנכסף קיימות אפשרויות רבות לעשות אותו ייחודי, אחת מהן הוא שילוב של שזירת פרחים. שילוב זה באירוע בת המצווה יכול לשדרג את חווית האירוח כך שכל אחת מהבנות תוכל לצאת מהאירוע עם מזכרות פרחוניות ומיוחדות. מומלץ וחשוב להתייעץ עם הנערה החוגגת לגבי שילוב הצבעים שאליהם היא מתחברת כדי להעניק לה תחושת בגרות הנגזרת מלקיחת האחריות על בעיצוב וגם תחושת ייחודיות שכן בחירת הצבעים ואולי אף סוגי הפרחים יהיו מותאמים להעדפותיה האישיות. 

שזירת פרחים ליום הולדת

יום הולדת הוא מאורע חגיגי ושמח היכול להיחגג באופנים ובסגנונות שונים. בכל סגנון שבו תבחרו לחגוג אפשר לשלב אלמנטים עיצוביים רבים ומיוחדים, אך פרחים הם אלמנט עיצובי חגיגי היכול להיות מותאם לכל נושא מרכזי אותו תבחרו. על ידי שימוש בשזירת פרחים ליום הולדת, לא רק בעלי החגיגה יתברכו בזר חגיגי אלא כל האורחים יזכו להתענג על אלמנט העיצוב הראשון של הטבע. ניתן לשזור פרחים באופן ייחודי ומותאם לאופי של בעל החגיגה ואפשר להתאים את השזירה למאפייני החוגגים. 

שזירת פרחים לחתונה

אם כבר סגרתם את כל תכנון החתונה שלכם אבל בא לכם להוסיף לאירוע עוד טאץ' אחד לשדרוג הרי שהאופציה של שזירת פרחים לחתונה דרך טופ עיצובים תסגור לכם את הפינה. שילוב של שזירת פרחים בחתונה שלכם יעניק לכל אורח ואורחת תשורה עיצובית פרחונית וייחודית המותאמת אל סגנון הלבוש שלהם, בד בבד עם שמירה על קו המקשר בין כל האורחים ויהפוך את החתונה שלכם לאלגנטית, אקסקלוסיבית ומעוצבת יותר.