להזמנות

עיצוב פרחים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר

נגן וידאו

עיצוב פרחים במיוחד לאירוע שלכם

פרחים משמחים כל אדם שנתקל בהם ולכן להימצאותם בעיצוב אירועים יש תפקיד חשוב ביותר. 

מגוון עיצובי פרחים לכל סוגי האירועים
מחפשים לקבל הצעת מחיר חינם
חייגו כעת: 050-809-2148

עיצוב פרחים

סידורי פרחים לעיצוב

כאשר מעצבים אירועים אפשר להשתמש במגוון רחב של אביזרי עיצוב לשם השלמת האווירה החגיגית. עם זאת, כאשר משתמשים בפרחים רמת העיצוב עולה לאין שיעור. עיצוב המשלב פרחים טבעיים משדר קירבה לטבע ומעניק צבעוניות, רעננות ויופי שאין שני לו. אפשר לשלב בסידור הפרחים כלים ייחודיים העשויים מחומרים שונים, או להשתמש בסידור הנראה טבעי ונמצא בכלי קיבול נסתר. 

עיצוב פרחים לשולחנות

עיצוב פרחים לשולחנות מעניק מראה טבעי ויפה לשולחן וישדרגו את הנראות שלו אלפי מונים. היתרון של סידור פרחים למרכז השולחן המעוצב באמצעות פרחים, הוא שאפשר להתאים את סידור הפרחים לצבעי העיצוב הנבחרים שכן אפשר למצוא פרחים במגוון רחב של גוונים יפהפיים. כמו כן סידור הפרחים בשולחנות יכול להיות משולב עם הנושא הנבחר כאשר משתמשים בכלי קיבול בגדלים, צבעים או העשויים מחומרים שונים. עיצוב נקי יכול לשלב גם שימוש בכלי זכוכית, עיצוב כפרי יכול להיתרם מכלי קיבול העשויים מעץ ועוד. 

עיצוב פרחים לחופה

שילוב של עיצוב פרחים לחופה מעניק תחושת חגיגיות, צמיחה, התחדשות ופריחה. עיצוב הפרחים יכול להיות מותאם לעיצוב הנושא המרכזי של האירוע. למשל, עיצוב רומנטי יכול לכלול שימוש בוורדים בצבעים שונים, פאמפסים, ירק, שרכים ועוד. בעיצוב נקי וקלאסי אפשר להשתמש במגוון של סוגי פרחים לבנים. עיצוב כפרי וטבעי יכול לשלב בתוכו פרחי בר, סוגי ענפים בעוביים שונים, ירק, שרכים ועוד אשר צמודים לטולים הלבנים או הצבעוניים שמהווים את החופה. 

עיצוב פרחים לאירועים

פרחים הם אוצר העיצוב של הטבע. הם אוניברסליים ומגוונים ועל כן אפשר להשתמש בהם לעיצוב כל אירוע החל במסיבת יום הולדת עגול, דרך בריתות, ברי מצווה וכלה בחתונות. בכל אירוע שתבחרו אפשר להשלים את העיצוב בעזרת שימוש בפרחים, תוך התחשבות באופי האירוע. 

עיצוב פרחים לחתונה

בחירה נכונה של הפרחים ועיצובם, תהפוך את החתונה שלכם לאירוע ייחודי ומרהיב ולחוויה בלתי נשכחת עבורכם ועבור האורחים שלכם. עיצוב פרחים לחתונה יכול לכלול סידורי פרחים בשולחנות האורחים, עיצוב פרחים לחופה ולשביל החופה, עיצוב זר לכלה ועוד. חשוב מאוד שיהיה קו עיצובי זהה המנחה את עיצוב הפרחים כך שיהיה מוטיב שחוזר על עצמו בכל עיצוב וסידור פרחים שיהיה באירוע כולו. 

סידורי פרחים מיוחדים 

רובנו מכיר את סידורי הפרחים שבעבר נהגו להניח על שולחנות באירועים. בדרך כלל היה מדובר בספוג ירוק אשר עליו נשזרו פרחים מסוגים שונים. כיום תחום עיצוב הפרחים השתנה והשתפר לאין שיעור וניתן לעצב את האירוע המיוחד שלנו בסידורי פרחים מיוחדים בעלי משמעות עיצובית. 

על ידי שזירת פרחים מיוחדת ניתן לשדרג את נראות השולחן ולהביאו לידי מראה עוצר נשימה. סידור הפרחים המיוחד יכול להגיע בגדלים שונים, צורות ייחודיות. קיימים סידורי פרחים סימטריים וא – סימטריים, יש זרים המשלבים פרחים טריים ופרחים מיובשים, סידורים המשלבים אלמנטים דקורטיביים ועוד. 

סידור פרחים למרכז שולחן

סידור פרחים למרכז השולחן אמור ליצור סנכרון עם עיצוב השולחן הקיים, הוא מוסיף תחושת שפע, צבעוניות וניחוחות לשולחן. קיימים סוגי סידור שונים ומגוונים למרכז השולחן הן בגודלם והן בצורתם. זה יכול להיות סידור פרחים המשתמש בסוגי פרחים שונים, או דווקא כזה המתמקד בסוג פרחים אחד. יש סידורים במגוון של צבעים המעניקים לשולחן מראה חגיגי וטבעי וישנם סידורים המתמקדים בגוון צבעים אחד המשרים אווירה של אחידות מראה. כל סידור פרחים מרכזי לשולחן יכול להיות משולב עם כלי קיבול ייחודיים ומותאמים לעיצוב הכללי. 

שזירת פרחים

שזירת פרחים היא אמנות בפני עצמה. כאשר עושים שזירה של פרחים מתייחסים לכל פרח ופרח כעולם בפני עצמו. שוזרים מקצועיים מכירים מגוון רחב של סוגי פרחים ויודעים לעשות ביניהם שילובים ייחודיים לשם יצירת אומנות בפרחים. 

תוכלו לשלב באירוע שלכם עמדות שזירת פרחים שיקסימו את האורחים שלכם. ניתן להעניק למוזמנים באירוע שלכם מתנות ייחודיות, צבעוניות ומרהיבות מפרחים טריים שזורים בחן. 

קיימים מגוון סוגי שזירות, להלן חלקם:

  • תכשיטי פרחים – אורחיכם יוכלו להתקשט במגוון של תכשיטי פרחים טריים בעיצוב אישי. קשתות, זרי יד, מסרקיות לשיער, סיכות לשיער, צמידים, דשיות לבגד ועוד.
  • זרי פרחים זעירים – שזירה קטנה של פרחים זעירים לכדי זר קטן המוענק לאורחים כמזכרת מהאירוע. 

שזירת פרחים באירוע תעניק לו ערך מוסף מרענן ומרהיב.