להזמנות

מעצבת אירועים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר

נגן וידאו

מעצבת אירועים שתיתן לכם יותר

כאשר מתכננים אירוע חתונה, בר מצווה, או ברית מילה המתקיימים באולם או בטבע, בני הזוג מעוניינים שיהיה זה אירוע יוצא דופן כדי שייזכר לשנים רבות. כדי שהאירוע יראה במיטבו חשוב לעצב את המקום שיראה יוקרתי ומדהים ביופיו. המטרה היא שכל מי שנכנס למקום יתפעל מהמראות האקסקלוסיביים. ניתן לעצב את המקום על ידי צוות האולם אך זה דורש חשיבה מעמיקה וזמן יקר ולעיתים קשה לקלוע למטרה, לכן רוב הזוגות מזמינים מעצבת אירועים מקצועית אשר מתמחה בתחום זה. 

מחפשים עיצוב לחתונה? עיצוב לחינה?
בר מצווה או בת מצווה? אירועים עסקיים?
אנחנו מספקים הכל במקום אחד!
כל סוגי האירועים עם מעצבת עם ניסיון
הצעת מחיר חינם חייגו כעת:
050-809-2148

מעצבת אירועים

מהי מעצבת אירועים

מעצבת אירועים מתמקדת ביצירתיות ויזואלית ותפקידה הוא להפוך את המקום בנראות שלו למרהיב יוקרתי ומושך את העין. השלב הראשון הוא מפגש עם בני הזוג לקראת החתונה או המארחים לקראת אירוע כמו בת מצווה, כדי להכירם מקרוב ולעמוד על אופיים וטעמם האישי, ורק לאחר מכן מתקבלת החלטה משותפת על עיצוב מקום האירוע. 

המעצבת תבחר את הבדים הטובים ביותר ואת הפרחים המתאימים ביותר שיקשטו את החופה, את כרטיסי השמות להושבת האורחים במקומם, שילוט ועוד.. מטרתה העיקרית היא לעצב באופן מרשים את חלל המקום או את המרחב בגן האירועים. לאורך התקופה עד האירוע מתבצעים תיאומים ודיוקים של העיצוב שמתגבש. ביום האירוע, המארחים והאורחים מוקסמים מהמראות שהם רואים, מדובר בתפאורה מדהימה בכל נקודה במקום האירוע כמו לדוגמה זרים קטנים על הכיסאות המיועדים לאורחים שמעוניינים לראות את טקס החופה, פרחים וחפצי נוי מרהיבים במרכזי השולחן, שזירת פרחים בכמה נקודות על בדי החופה, קיר בלונים יוצא דופן בכניסה לאירוע ועוד.

איך לבחור מעצבת בצורה הנכונה?

בחירת מעצבת אירועים אינו עניין של מה בכך, יש אחריות רבה על כתפיה כדי שיהיה זה מתחם יפהפה ברמות על. היא בדרך כלל בעלת ניסיון מקצועי רב שנים בעיצוב אירועים קטנים וגדולים. תחום עיצוב האירועים הוא תחום דינמי ומשתנה כל הזמן, והמעצבים נחשפים לרעיונות ולעיצובים שהם הטרנדים העכשוויים.

לכן המעצבת מעודכנת בחידושים של העיצובים העדכניים ביותר ובהתאם לכך היא מציעה למארחים עיצובים מקוריים ויצירתיים שמפתיעים את הקהל בכל אירוע. 

כיצד המעצבת של אתר טופ עיצובים תסייע לכם?

מעצבת האירועים לומדת את החלומות והפנטזיות של המארחים ובהתאם לכך היא תסייע בבחירת העיצוב לאירוע אם הוא יהיה עיצוב קלאסי חגיגי ורומנטי או עיצוב חדשני ומודרני כמו בוהו שיק. קו החשיבה מתחיל מהרצונות והטעמים הייחודיים של המארחים ומתפתח לעיצוב ולסגנון שייבחר. 

העיצוב כולל את המראה המעוצב של השולחנות והכיסאות שממתינים לאורחים. עיצוב מתחם האוכל יכול להיות בסגנון רומנטי, כפרי, קלאסי, או כל רעיון עיצובי אחר. העיצוב יכלול שילוב של כמה גוונים דומיננטיים שיעבור כחוט השני בכל הקטגוריות, בבחירת הפרחים, בצבע של מפת השולחן בצבע של המפיות בחפצי הנוי המעוצבים, בנרות הצבעוניים ובעיצוב של דף התפריט שמונח על כל שולחן.

המעצבת תסייע גם בעיצוב הכניסה למקום האירוע, אזור קבלת הפנים של האורחים כדי שיישרה אווירה ייחודית כבר ברגע שנכנסים. אפשר לעצב את הכניסה בעזרת סידורי פרחים יפהפיים, עמודי בלונים, גופי תאורה או לפידים הכול בהתאם לבחירתם של הלקוחות. 

כאשר מדובר באירוע חתונה המעצבת תסייע בבחירת סגנון החתונה אם תתקיים חתונה בסגנון כפרי, שישולבו בה אלמנטים טבעיים כמו פרחי בר וחמניות, צמחים ירוקי עד ומערכי ישיבה אלטרנטיביים אשר כוללים פופים ושולחנות נמוכים.

אחד הנושאים החשובים ביותר בחתונות הוא עיצוב החופה. המעצבת תציע כמה הצעות עיצוביות כמו לדוגמה חופת אור – בעלת תאורה מיוחדת כאשר גופי תאורה שזורים בין עמודי החופה או על קיר הממוקם מאחורי החופה, חופת פרחים – שזירת פרחים לבנים או צבעוניים על בדי השיפון של החופה שיחוברו בחלק העליון של החופה, בצדדים או בכמה מקומות.